Genel Saç

Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir ?

saç dökülmesini önlemek bemiks ampul
Yazar Kutay

Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir ? Saç bakımı, Saçlar için ilaç.   Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir ? Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir ?  Saç Dökülmesi Saç Dökülmesi  Saç dökülmesi engelleme Saç dökülmesi engelleme  Saç dökülmesi ilacı Saç dökülmesi ilacı  Saç iyileştirme Saç iyileştirme  Saç Saç  Saç bakımı Saç bakımı  Güçlü saç bakımı Güçlü saç bakımı  bemiks bemiks  bemiks ampul bemiks ampul

Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir ?

Saç dökülmesinden bıktıysanız, saç dökülmesini önlemek istiyorsanız yazımızda bulunan yönergeleri ve bilgilendirmeleri dikkatlice okuyunuz.

 Eğer saçlarınız çok uzun süredir dökülüyor ve bunun farkındaysanız mutlaka doktora gitmelisiniz. Cildiye polikliniği tercih edebilirsiniz.

saç dökülmesini önlemek bemiks ampul

Saç dökülmesi genlerden de gelebilmektedir. İlk öncelikle 1. derece akrabalarınızda saç dökülmesi var mı diye araştırmalısınız. Eğer genetik ise yani İRSİ ise dökülmeyi önleyemezsiniz sadece geciktirebilirsiniz.

Saç dökülmesini engellemek için çeşitli saç serumları bulunmakta fakat saç serumlarını sürekli kullanmak gerekiyor ve biraz pahalıya gelebiliyor fakat ilk önce sağlık, bu yüzden durumunuz müsaitse saç serumlarını kullanabilirsiniz.

Saç dökülmesine alternatif bir ilaç olan Bemiks Ampul kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında Bemiks Ampul ilacının nasıl kullanılacağını anlatmış olacağız. Bemiks ampul ilacının görsel alttadır. Bemiks Ampul ilacının ortalama fiyatı 5 TL ile 6 TL Arasında değişebilmektedir. Tüm eczanelerde bulabilirsiniz. 1 Kutusunda 5 Ampul bulunmaktadır. 

saç dökülmesine bemiks ampul

Bemiks Ampul Nasıl Kullanılır ?

Bemiks ampul tek olarak kullanmayınız. Saç dökülmesine karşı formülü bulunan açılmamış bir şişe şampuanı açıyoruz, Açtığımız şampuanın çok azını bir kaba boşaltıyoruz. Artık şampuan şişemize bemiks ampul ilacını boşaltabiliriz. 5 Ampul’u şampuan şişemizin içerisine ekliyoruz ve bir çubuk yardımıyla karıştırıyoruz. 2-3 dakika kadar karıştırdıktan sonra şişemizi kapatıp 2-3 dakika kadar çalkalıyoruz ve 8 saat şişemiz kapalı olacak şekilde dinlenmeye bırakıyoruz bu işlem ilacımızın eşit oranda dağılmasını sağlar. 

Kullanıma Hazır !

8 saat bekledikten sonra, Bemiks Ampul İlaçlı Şampuanımızı Artık Kullanabiliriz. Hazırladığımız şampuanı 1 haftada 5 kez kullanacağız. İlacımız etkisini göstermesi için düzenli olarak 1 ay kullanılması gerekiyor. 3. haftadan itibaren saçlarınızın daha güçlü olduğunu göreceksiniz. Bu şampuan karışımını 3 ay düzenli olarak kullandığınız taktirde Saçlarınız eskisinden daha güçlü ve gür olacaktır. Ayrıca saç dökülmeleri de azalacaktır. 

sac dökülmesini önlemek bemiks ampul

Yazar hakkında

Kutay

Bir Cevap Yazın

Teknoloji haberleri, en son haberler, güncel bilgiler